Facebook Ads Manager 1.0 (ios)

Facebook Ads Manager

1.0
Facebook Ads Manager
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    83

  • Üretici

    Facebook

Facebook Ads Manager, Facebook reklamlarınızı hareket halindeyken yönetmenize izin veriyor.

Facebook Ads Manager, dünyanın en büyük sosyal ağ sitesi Facebook’un küçük ve orta büyüklükteki işletmeler için hazırlamış olduğu bir iPhone uygulaması ve ücretsiz olarak indirilebiliyor. İşletmelerin Facebook üzerinden reklam vermelerine ve reklamlarını yönetmelerine izin veren uygulama sıklıkla kullanılan reklamcılık araçlarını içerisinde barındırıyor.

Facebook Ads Manager (Reklam Yöneticisi), işletmelerin Facebook reklamlarını, kampanyalarını, reklam setlerini görebildikleri ve yönetebildikleri, aynı zamadan teklif ve bütçelerinde değişiklik yapabildikleri bir mobil site ve her ay 800.000’den fazla reklamverenin kullanıyor. Yoğun bir şekilde kullanılan bu servise artık mobilin yanında akıllı telefonlardan da erişmek mümkün. Ads Manager adıyla karşımıza çıkan ve sadece iPhone üzerinden kullanılabilen uygulama sayesinde reklamveren olarak reklam oluşturma ve düzenleme, harcamaları takip etme, reklam sonuçlarını görme, reklamla ilişkili bildirimler alma ve daha pek çok şeyi iPhone’unuzdan yapabilmeniz mümkün.

Oldukça basit ve sade tasarımlı bir arayüze sahip olması yönünden kullanırken zorluk çekmeyeceğinizi düşündüğüm Facebook Ads Manager’ın bildirim özelliği de dikkat çekici. Anlık bildirimler vasıtasıyla reklam süresi, reklamın başarısı gibi detaylar anında iPhone’unuza ulaşıyor.

Facebook üzerinden reklam veren biriyseniz Facebook Ads Manager (Reklam Yöneticisi) uygulaması ile tanışmışsınızdır. iPhone uygulaması ile de etkili reklamcılık araçlarına daha kolay ulaşabilir, reklamcılık faaliyetlerinizi hareket halindeyken de gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLAR