Facebook Groups

Facebook Groups
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Facebook Groups ile tüm Facebook gruplarınızı kolaylıkla yönetin.

Facebook Groups, tüm Facebook gruplarınızı tek bir yerde gösteren, gruptaki paylaşımları kolaylıkla takip edebileceğiniz bir mobil uygulama.

Facebook hesabınıza giriş yaparak kullanmaya başlayabileceğiniz Facebook Grupları uygulaması, üye olduğunuz tüm grupları otomatik olarak içe aktarıyor ve gruplarınızdan gelen gönderileri temiz arayüz üzerinden sunuyor. Grup paylaşımları haricinde hiçbir gönderiyi görmediğinizden gruplarınıza kolaylıkla odaklanabiliyorsunuz. Tıpkı Facebook uygulaması gibi grupta paylaşılanlara yorum yapabiliyor, beğenebiliyor, gruba kişi ekleyebiliyorsunuz.

Facebook kullanıcılarının grupları kolaylıkla yönetebilmesi için tasarlanan uygulamada grup oluşturma şansına da sahipsiniz. Tüm gruplarınızın listelendiği ana ekrana yerleştirilmiş olan “+” simgesine dokunarak grup ekleme ekranına ulaşabiliyor, kategori seçiminizi yaptıktan sonra grubunuzu oluşturabiliyorsunuz.

Gruplarda paylaşılanları anlık olarak bildiren Facebook Groups’ta keşfet bölümü de bulunuyor. İlgilendiğiniz konulara göre grup önerilerinde bulunuluyor. Beğendiğiniz gruplara anında katılabiliyorsunuz.

YORUMLAR