Facebook Mentions

Facebook Mentions
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    776

  • Üretici

    Facebook

Facebook Mentions sadece ünlü isimler için hizmet verecek bir sosyal medya platformu olarak öne çıkıyor.

Facebook dünya üzerinde en fazla kullanıcıya sahip olan sosyal medya platformlarından bir tanesi. Facebook’un son dönemlerde gerçekleştirdiği projelere bakacak olursak kullanıcı profillerini ilgi alanlarına ve kişisel özelliklere göre bölümlere ayırmayı hedeflediğini görebiliriz. Bu durumun en somut örneklerinden birisi de Mentions.

Daha yeni bir servis olan Facebook Mentions sadece ünlülere, sproculara, sanatçılara ve sanat camiasının önde gelen isimlerine hizmet vermeyi amaçlayan bir platform. Bu platformda sadece lisanslı ünlü isimler boy gösterecek.

Elbette Mentions üzerinden çeşitli Facebook özelliklerini kullanmak da mümkün kılınacak. Yani sürekli uygulama arası geçiş yapmak gerekmiyor. Yine fotoğraflarınızı, durum güncellemelerinizi ve diğer aktivitelerinizi Mentions üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Sade ve hoş bir tasarıma sahip olan Mentions’ta yer alan ünlü isimler hayran kitleleriyle birebir iletişime geçebilecek ve bu sayede daha interaktif bir iletişim deneyimi yaşayabilecek.

Uygulamayı kullanabilmek için ünlü kişilerin hesaplarına lisans alması gerekiyor. Yani kafasına göre herkes girip de hesap alamıyor. Ücretsiz olarak sunulan bu servis kısa sürede popüler olacak gibi görünüyor.

YORUMLAR