Facebook Workplace 47.0 (ios)

Facebook Workplace

Facebook Workplace
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Facebook Workplace (Facebook at Work), çalışanların kullanabildiği sosyal ağ uygulaması.

Facebook Workplace (Facebook at Work), Facebook’un çalışan kişilere özel olarak hazırladığı, iPhone ve iPad'de kullanılabilen sosyal ağ uygulaması. Farklı şekilde çalışanları bir araya toplamak amacıyla geliştirilen uygulamada gönderi paylaşma, grup oluşturma ve yönetme, canlı yayın açma, sohbet gibi Facebook’un bilindik tüm özellikleri reklamlardan arındırılmış sade arayüz üzerinden sunuluyor.

Sadece aynı yerde çalıştığınız iş arkadaşlarınızla değil, dünya genelinde çalıştığınız tüm şirketlerin çalışanlarıyla iletişimde olduğunuz Facebook Workplace, bildiğiniz Facebook uygulamasından çok farklı değil. Hatta arayüz dışında hiç farklılığı yok diyebilirim. Katıldığınız gruplardan paylaşımları takip ettiğiniz haber kaynağınız, son yaptığınız konuşmalar (Work Chat yüklü olması gerekiyor), bildirimleriniz… Her şey yerli yerinde.

Hali hazırda Facebook at Work’ü deneyen şirketlerin kullanabildiği Facebook Workplace, üç ay ücretsiz deneme süresi sunuyor. Sonrasında aylık aktif kullanıcı sayınıza göre 1 dolar, 2 dolar ve 3 dolar olarak ücretlendiriliyorsunuz.