Family GPS Tracker 2.1.4 (ios)

Family GPS Tracker

Family GPS Tracker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Aile bireylerinin birbirlerini kolayca takip edebilecekleri bu uygulama ile yaşı ufak veya sağlık problemleri olan bireyleri harita üzerinde takip edebilirsiniz.

Family GPS Tracker, aile üyelerinin birbirlerini takip etmek için kullanabilecekleri ücretsiz bir uygulamadır. Bu uygulamayı özellikle çocuk sahibi çiftlerin çok faydalı bulacağına inanıyorum.

Uygulama temel olarak kullanıcıların birbirlerini harita üzerinden takip etmelerine imkan tanıyor. Özellikle çocuğunuzun nerede olduğunu merak ediyorsanız bu uygulama size yardımcı olabilir. Bunun haricinde sağlık problemleri olan yaşı ilerlemiş kişileri takip etmek için de Family GPS Tracker'ı kullanabilirsiniz. Çapraz patform desteği sunması sayesinde uygulama Android ve iOS cihazları arasındaki bilgi akışını sorunsuzca yerine getiriyor.

Son derece kolay kullanım özelliklerine sahip olan Family GPS Tracker'da yer alan fonksyionları zorlanmadan bulabiliyoruz. Bir diğer ilgi çekici özellik ise acil yardım fonksyionu sunması. Bu fonksiyonu kullanarak acil yardım çağırısında bulunan yakınlarınızı harita üzerinde anında görüntüleyebilirsiniz. Güvenliğin son derece önemli bir konu haline geldiği şu günlerde, Family GPS Tracker'ı kullanmanızı öneriyorum.

YORUMLAR