Fast Fishing

Fast Fishing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fast Fishing, ücretsiz olarak indirebileceğimiz bir balık tutma oyunu.

Fast Fishing, tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz eğlenceli bir balık tutma oyunu olarak öne çıkıyor. Hem iPad hem de iPhone cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bu oyunda açık denizlerde balık avına çıkıyoruz.

Oyunda tam tamına 22 farklı bölüm bulunuyor. Verilen süre içerisinde mümkün olduğunca fazla balık tutmaya çalışıyoruz. Elbette bu esnada karşımıza birçok engel çıkıyor. Bölümler ilerledikçe zorluk seviyesi de kademeli olarak artmaya başlıyor.

Yerine getirmemiz gereken görev kolay gibi gözükse de aslında zaman zaman zorlayıcı olabiliyor. Bu yüzden her attığımız adımda ölçülü davranmamız ve dikkatli hareket etmemiz gerekiyor. Deniz birbirinden farklı balık türleriyle dolu. En yaşlı ve en tecrübeli balık yakalaması en zor olan. Çok dikkatli olursak bu yakalanmaması ile ünlü balığı bile tutabiliriz.

Bu tarz oyunlarda sıkça denk geldiğimiz ekstra satın alınabilir öğeler ve eşyalar bu oyunda da kullanılmış. Bölümleri geçtikçe sahip olduğumuz ekipmanı daha iyileriyle değiştirebiliyoruz.

Oyunda göze hoş gelen bir grafik modellemesine yer verilmiş. Açıkçası çok gerçekçi görünmese de üzerinde emek verildiği belli. Göze batan negatif bir nokta olduğunu söyleyemeyiz. Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Fast Fishing, beceri türü oyunlar oynamaktan hoşlanan oyunseverleri mutlaka denemesi gereken yapımlardan biri.

YORUMLAR