Fat Baby Galaxy

Fat Baby Galaxy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fat Baby Galaxy mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir platform oyunudur

Fat Baby Galaxy eğer klasik platform oyunlarından çok daha çeşitlilik gösteren bir oyun yapısına sahip bir platform oyunu oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir mobil oyun.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Fat Baby Galaxy'de karşımıza alışık olmadığımız türden bir oyun kahramanı çıkıyor. Oyunlarda normalde kaslı veya fit vücutlu kahramanlar karşılarına çıkan düşmanları birer birer pataklarlar. Fakat Fat Baby Galaxy'de kahramanımız standartların üzerinde kiloya sahip olan, lömbür lömbür sallanan yağlarıyla bir çekirge gibi zıplamayı becerebilen bir kahraman. Bu kilolar aynı zamanda kahramanımızın en ölümcül silahlarından biri de olmayı başarabiliyor. Kahramanımız yükseklere zıpladıktan sonra altında kalan düşmanlar olacaklardan habersiz bir şekilde oyunda bizi bekliyorlar.

Fat Baby Galaxy klasik platform oyunu yapısını farklı türde aksiyon sahneleriyle birleştiriyor. Kahramanımız macerası boyunca farklı mekanları ziyaret edebiliyor. Bu mekanlarda bir samuraqy gibi kılıç kullanabiliyor, bir büyücü gibi sihirli asasını kullanabiliyor ve bir Yıldız Savaşları kahramanı gibilazer silahlarıyla ateş edebiliyor. Genel olarak 2 boyutlu olan oyunda ekranda yatay olarak ilerlerken engelleri aşmaya, çukurlara düşmemeye ve düşmanlarımızı yok etmeye çalışıyoruz. Bazen de tıpkı bir sonsuz koşu oyunu gibi Fat Baby Galaxy 3 boyutlu yapıya geçiyor ve kahramanımızın arkasından onu takip ederek düşmanlarımızla savaşıyoruz.

Fat Baby Galaxy içerisinde değişik yer çekimi koşulları, pogo çubukları, havada asılı giden kaykaylar, kendimizi fırlatabileceğimiz toplar ve mancınıklar, dev buz matkapları gibi çeşitli araçlar bizi bekliyor. Oyunun grafikleri gayet başarılı.

YORUMLAR