FC Barcelona Ultimate Rush

FC Barcelona Ultimate Rush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FC Barcelona Ultimate Rush, Barça'nın iOS platformuna çıkardığı resmi mobil oyunu.

FC Barcelona Ultimate Rush, dünyanın en değerli kulüpleri listesinde üst sıralarda olan Barça’nın iOS platformuna çıkardığı resmi mobil oyunu. Arda Turan’ın da yer aldığı oyunda takımın oyuncularının yanı sıra Barcelona şehri de harika modellenmiş. Sonsuz koşu türünde oyunlardan keyif alıyorsanız indirip göz atın derim.

Kulübün resmi mobil oyununda Arda Turan, Neymar, Messi, Suarez ve diğer ünlü isimlerin yerine geçerek şehirden çalınan anıtların peşine düşüyoruz ki zaten çizgi roman stilinde hazırlanan giriş animasyonunda şehirde neden bulunduğumuz gösteriliyor. Hikayenin bitimiyle beraber bitmek bilmeyen koşuşturmaca başlıyor.

Kulübün birbirinden değerli oyuncularından dilediğimizi oyun esnasında kazandığımız altınlarla açabiliyoruz. Her oyuncunun özel yeteneği farklı ve güçlendiriciler alarak hızlanma, dayanıklılık, zıplama gibi yeteneklerini iyileştirebiliyor. Bu arada oynanabilir oyuncular arasında olan Arda Turan’a “adrenalin canavarı” unvanı verilmiş. Yeri gelmişken oyunun Türkçe dil desteğinin olduğunu da belirteyim.

YORUMLAR