Fighters Unleashed 101 (ios)

Fighters Unleashed

101
Fighters Unleashed
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fighters Unleashed mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir dövüş oyunudur

Fighters Unleashed bize bir dönemler atari salonlarında başından ayrılamadığımız Final Fight ve Cadillac and Dinosaurs gibi klasik oyunları hatırlatan bir mobil dövüş oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz beat em up türünde bir oyun olan Fighters Unleashed'de Alexia veya Charlie adlı kahramanlarımızdan birini seçebiliyoruz. Bu 2 kahramanımızın oyundaki temel amaçları ise bilinmeyen bir sebepten ötürü kaçırılan arkadaşları Meganı kurtarmak. Kahramanlarımız bu hedeflerini gerçekleştirebilmek için askerler, mafyalar, çete üyeleri, ninjalar ve hatta zombiler gibi düşmanlarla savaşmak zorunda kalıyorlar. Biz de onları kontrol ederek maceraya dahil oluyoruz.

Fighters Unleashed'da bu oyun türünün klasik 2 boyutlu oyun yapısına sadık kalınıyor. Kahramanımızla ekranda yatay olarak ilerlerken karşımıza düşmanlar çıkıyor ve tekme yumruklarımızla kombolar yaparak düşmanlara karşı savaşıyoruz. Ayrıca bölüm sonu canavarları ile savaşmamız da gerekmekte.

Fighters Unleashed kolay kontrollere sahip.

YORUMLAR