Find the Words 1.0 (ios)

Find the Words

1.0
Find the Words
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kelime oyunu sevenler için farklı bir deneyim sunan Find the Words mobil oyunu iPhone ve iPad cihaz kullanıcılarını bekliyor.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Find the Words mobil oyunu, harflerin renkli dünyasına dalıp zaman dolmadan yazabileceğiniz maksimum kelimeye ulaşmaya çalışacağınız keyifli bir bulmaca oyunudur.

Find the Words mobil oyununda klasik kelime bulma oyunlarından farklı olarak harflerin çapraz veya satır – sütun hattında değil de serbestçe bir arada kümelendiğini görüyoruz. Ancak tek kural sıralı harflerin birbirlerine bitişik olması. Yani bunu elinizi kaldırmadan kelimeyi yazacak harflerin üzerinde parmağınızı oynatarak yapmalısınız. Daha somut bir şekilde anlatırsak da kelimeyi bulmak kilit ekranındaki deseni çizmek gibi olacak.

Anlaşılır, sade ve renkli bir tasarımın hakim olduğu oyunda 100’ün üzerinde el yapımı bölüm sizleri bekliyor. Düzeyler ilerledikçe zorluk derecesi de artacak. Ayrıca oyundaki gelişiminiz kayıt altında olacak ve istediğinizde kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Oyun merkezinde başarılarınızı ve liderlik tablolarını görüntüleyebilirsiniz. İster rahat ve stressiz bir oyun modu tutun isterseniz de Rush modunda zamana karşı yarışıp süre bitimine kadar maksimum kelime sayısını yakalayın. Keyifle oynayacağınız kelime bulmaca oyunu Find the Words’ü AppStore’dan indirebilirsiniz.

YORUMLAR