Fish Path

Fish Path
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fish Path, hafızaya dayalı, zorlu bir bulmaca oyunu.

Fish Path, hafızasına güvenen oyunseverlerin hoşuna gidecek bir bulmaca oyunu. İlginç oyun yapısıyla öne çıkan Fish Path, makul bir fiyat etiketine sahip ve sunduğu özellikler ile bunu kesinlikle hak ediyor.

Oyuna adım attığımızda karşımıza basit, gösterişten uzak ve rafine bir tasarım çıkıyor. Pastel renklerden oluşan tasarımıyla beğenimizi kazanan oyunda gereksiz hiçbir öğe bulunmuyor. Tek amacımız bize gösterilen sırayı aklımızda tutarak balıkları yakalamak. Ne kadar balık yakalarsak o kadar fazla puan alıyoruz. Bize verilen süreyi ekranın yukarısında bulunan balıkçı teknesinden takip edebiliyoruz. Bu tekne ne zaman sona ulaşırsa o zaman bölüm sona eriyor.

Fish Path'te başarılı olabilmek için bölüme başlarken gösterilen sırayı aklımızda tutmamız gerekiyor. İlk başlarda az sayıda balık verildiği için sırayı akılda tutması kolay oluyor. Bölümler ilerledikçe balık sayısı arttığı için takip etmemiz gereken sıra da komplike hale geliyor.

Hafızaya dayalı oyun yapısıyla öne çıkan Fish Path, bu tarz oyunlar oynamaktan keyif alan herkesin denemesi gereken yapımlardan biri. Büyük küçük demeden herkes bu oyunu büyük bir zevkle oynayabilir.

YORUMLAR