Fit the Fat 2 1.0 (ios)

Fit the Fat 2

1.0
Fit the Fat 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fit the Fat 2, spor yaparak zayıflamaya çalıştığınız eğlenceli bir iOS oyunu.

Fit the Fat 2, 230 kiloya ulaşmış obez bir gence yardım ettiğimiz bir spor oyunu. Fast food ağırlıklı beslenip spor yapmayı kendisine uzak gören gencin sağlıklı şekilde zayıflaması için sporundan uykusuna her şeyine özen göstermemiz gereken oyunda kendimiz spor yaparak ta karakterimizin zayıflamasına katkıda bulunabiliyoruz.

Fazla kilolarından bir an önce kurtulmak için kendisini spora veren gencimizi günün hiçbir öğününde yalnız bırakmıyoruz. Gün içinde ip atlama, ağırlık kaldırma, yürüyüş/koş gibi aktiviteleri yapmasının ardından acıkan gencimiz beslenme konusunda sınıfta kalıyor. Spor yaparken aklı leziz hamburgerlerde olan karakterimiz “yediklerimi nasıl olursa yakarım” düşüncesiyle spor bittiğinde soluğu mutfakta alıyor. Bu noktada oyunun biraz saçma olduğunu söyleyebilirim. Zayıflamak için kolları sıvayan biri neden hamburger ile devam etsin? Bu detayı atlarsak oyun oldukça eğlenceli saatler geçirtiyor.

Egzersizleri yaparken karakterimizi kontrol etmek için ekstra çaba sarf etmemiz gerekmiyor. Ara dokunuş ve kaydırmalarla az önce saydığım egzersizleri kolaylıkla yapabiliyor. Karakterimizin ulaştığı kiloyu da takip edebiliyoruz.

YORUMLAR