Fix It Girls - House Makeover 1.0 (ios)

Fix It Girls - House Makeover

1.0
Fix It Girls - House Makeover
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Küçük kızlara özgüven aşılayacak başarılı bir oyun olan Fix It Girls - House Makeover tamir ve ev düzenleme hakkında önemli detaylar öğretiyor.

Tamir etme ve ev yenileme işlerinin sadece erkeklere ait görevler olmadığını düşünüyorsanız bu oyun sizden yana. Genç kızlara özgüven aşılayan Fix It Girls - House Makeover isimli bu oyun kanıksanmış ama aslında hiç de gerçeği yansıtmayan bazı toplumsal rolleri sorgulayarak kadınların yıkık dökük evleri yaşanacak hale sokarak tamirden temizliğe kadar her şeyi yapabildikleri bir oyun. Bu işleri için ise asla bir erkek kurtarıcı sizi ziyaret etmeyecek. Buna gerek de yok zaten.

Toplumun zorlama rollerinden çıkan bir kız yetiştirmek isteyen herkes için tavsiye edebileceğim bu oyun genç bir kız çocuğunun bulmaca oyunları çözerken illa prenseslere özenen yakışıklı bir prense muhtaç olmadığını da görmesini sağlayacaktır. Fix It Girls - House Makeover kadınların dünyasına hassasiyetle yaklaşan bir konuyu iyi bir şekilde işlemiş.

iPhone ve iPad cihazlarından ücretsiz olarak indirilebilecek bu oyunun tam paketine sahip olmak için uygulama içi satın alma yapmanız gerekecektir. Bununla birlikte reklamlardan da kurtulmuş olacaksınız. Kendi yolunu keşfetmek isteyen her genç kız için bu oyun ilaç gibi gelcektir.