Flat Army 1.71.1 (ios)

Flat Army

Flat Army
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    97

  • Üretici

    Solar-Games

Flat Army, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Flat Army, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur. Gerçekçi grafiklerin ve atmosferin yer aldığı oyunda birbirinden farklı düşmanlarla mücadele ediyorsunuz.

Gerçek oyuncularla mücadele edebileceğiniz zevkli bir savaş oyunu olan Flat Army, farklı dünyalarda geçen harika bir oyun olarak karşımza çıkıyor. Farklı oyun modlarının yer aldığı oyunda zevkli dakikalar geçirebiliyor ve becerilerinizi sınayabiliyorsunuz. Etkileyici bir atmosfere sahip olan oyunda 60'dan fazla farklı türde silah yer alıyor. Şiddet dolu sahnelerle dolu olan oyunda savaşı iliklerinize kadar hissedebiliyorsunu. Zorlu düşmanların yer aldığı oyunda zevkli dakikalar geçirebiliyorsunuz. Kolay bir oynanışa sahip olan Flat Army'i mutlaka denemelisiniz. Özel güçler de kullanabileceğiniz oyunda çok eğleniyorsunuz.

Şiddet dolu sahnelerin yer aldığı oyun çocukların oynaması ise sakıncalı olabilir. Kolay bir oynanışa sahip olan oyun Flat Army'i mutlaka denemelisiniz. Eğer savaş oyunlarından zevk alıyorsanız bu oyunu sakın kaçırmayın.

Flat Army oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR