Flick Basketball

Flick Basketball
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flick Basketball, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir basketbol oyunudur.

Flick Basketball, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir basketbol oyunudur. Eğlenceli olmasıyla birlikte kolay oynanan tarzı ile de dikkat çektiğini söyleyebilirim.

Adında flick geçen Flick Soccer, Flick Golf gibi oyunları oynadıysanız bu oyunların ortak noktasını az çok biliyorsunuzdur. Bu oyunların ortak noktası çok basit bir oynama mantığına sahip olmaları. Tek parmakla bu oyunları oynayabiliyorsunuz.

Flick Basketball da işte bu tarzda bir oyun. Bu oyunda da tek parmağınızla topu potaya fırlatabiliyorsunuz. Belli bir süreniz var ve bu sürede atabildiğiniz kadar çok basket atarak yüksek puan almanız gerekiyor.

Atacağınız basket topu sayısında herhangi bir sınırlandırma yok fakat süreniz limitli. Bununla birlikte göründüğü kadar kolay değil çünkü hızlı olmanız gerekiyor. Ayrıca zaman zaman pota yerine lastik gibi farklı şeyler de olabiliyor.

Oyunda aynı zamanda çifte bonus puanı, potayı büyütme gibi çeşitli güçlendiricilerden de faydalanabiliyorsunuz. Oyunun grafiklerine ise çok fazla önem verilmemiş o yüzden basit ve sade grafiklere sahip olduğunu söyleyebilirim.

Boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde geçirebileceğiniz bir oyun olan Flick Basketball'u indirip deneyebilirsiniz.

YORUMLAR