Flick Soccer Brazil

Flick Soccer Brazil
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    314

  • Üretici

    Full Fat Games

Futbol meraklılarına hitap eden ve eğlenceli yapısıyla dikkat çekmeyi başaran Flick Soccer Brazil ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Flick Soccer Brazil ücretsiz olarak indirebileceğiniz keyifli bir futbol oyunudur. Fakat futbol oyunu olmasına rağmen maç yapmak yerine daha çok şut çekme üzerinde yoğunlaşan bir yapıya sahip.

Dünya Kupası başladıktan sonra bu tarz oyunlar giderek daha popüler hale geldi ve futbolseverler maç aralarını dolduracak keyifli bir alternatif bulmuş oldu. Yapımcılar da boş durmayarak sürekli futbola dayalı oyunlar tasarlamakta. Flick Soccer Brazil bu düşüncenin ürünlerinden bir tanesi. Son derece keyifli yapısı, dinamikleri ve görsel efektleriyle oyunseverleri etkilemeyi başaran Flick Soccer Brazil'de topun başına geçiyor ve ağları havalandırmaya çalışıyoruz.

Bu hiç de kolay olmuyor çünkü kalenin önünde barajlar kuruluyor. Topu göndermemiz gereken nokta ise zaman zaman bu barajın arkasında kalarak bize zor anlar yaşatıyor. Futbol atmosferini iyi bir şekilde yansıtan oyunda farklı takımlar mevcut. Sürekli olarak değişen şut çekme noktası oyunun tekdüze hale gelmesine engel oluyor.

Eğer siz de futbol oyunlarından hoşlanıyor ve Dünya Kupası heyecanını derinden yaşamak istiyorsanız Flick Soccer Brazil'i mutlaka oynamalısınız.

YORUMLAR