FlipLip Voice Changer 1.0.1 (ios)

FlipLip Voice Changer

FlipLip Voice Changer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FlipLip Voice Changer, sesinizi değiştirip arkadaşlarınıza ister robot gibi isterseniz de bir korsan gibi mesaj göndermenizi sağlayan eğlenceli bir iOS ses değiştirme uygulaması.

FlipLip Voice Changer, Facebook Messenger ile uyumlu çalışan bir ses değiştirme uygulaması. iPhone ve iPad sahiplerinin ücretsiz olara kkullanabileceği uygulama sayesinde arkadaşlarınıza komik mesajlar gönderebiliyorsunuz.

Ses değiştirme dışında farklı yüz görünümleri de içeren uygulama üzerinde ilk olarak bir sesli mesaj kaydediyorsunuz, daha sonra bir yüz görünümü seçiyorsunuz ve hemen ardından sesinizi değiştireceğiniz efekti seçerek son olarak arkadaşınıza gönderiyorsunuz.

Kullanması oldukça eğlenceli olan uygulamayı ne kadar çok kişi kullanırsanız, eğlencesi aynı oranda artıyor diyebilirim. Çünkü oluşturacağınız komik mesaj sayıları artıyor.

Robot sesi, korsan sesi, prenses sesi ve daha pek çok farklı ses bulunan uygulamanın farklı temalarda görünüm değiştirmesi de oldukça eğlenceli. Hem farklı görünüp hem de sesinizi değiştireceğiniz uygulama sayesinde birbirinden güzel sesli mesajlar oluşturup arkadaşlarınız ile birlikte eğlenebileceğiniz uygulamayı iOS mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabiliyorsunuz.

Eğlenceli hikayelerinizi, buluşmalara geç kalacağınızı vb. tüm durumları eğlenceli mesajlar ile  anlatmanızı sağlayan uygulamayı denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR