FollowBoost for Instagram

FollowBoost for Instagram
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FollowBoost for Instagram, Instagram hesabınızı takip eden kullanıcı sayısını arttırmak için iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kullanabileceğiniz ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

FollowBoost for Instagram, adından da anlaşıldığı üzere Instagram takipçi sayısı arttırmanızı sağlayan yararlı ve ücretsiz bir iOS uygulamasıdır. Benzer amaçla yapılan ve zorla beğeni yada takipçi satan uygulamaların aksine, bu uygulama üzerinde tüm kontrol sizin elinizde.

Daha fazla kişi tarafından takip edilmek ve Instagram gibi büyük bir platformda popüler olmak kolay bir şey değil. Kolay olmadığı için hekresin istediği türden bir şey tabiki. Fakat bunu elde etmek zor. Özgün ve güzel paylaşımlar yaparak bunu uzun süre içerisinde sağlayabiliyorsunuz yada şans sizinle olursa kısa sürede bunu gerçekleştirebiliyorsunuz. Peki bunun başka yolları varmı diye düşünüyorsanız, FollowBoost tam size göre bir uygulama.

Uygulama kısaca diğer kişileri beğenerek onlarında sizi beğenmesini sağlamak ve diğer sizi beğenme olasılığı yüksek kişilere sizin profilinizi önererek beğenmelerini istemek gibi işler yapabiliyor. Tabi takipçi kazanırken sizinde diğer profilleri beğenmeniz gerekiyor. Ücretsiz olan uygulama üzerinde ücret karşılığı altın satın alarak ücretli olarak daha fazla takipçi kazanabilirsiniz. Fakat hiç bir ücret ödemeden de takipçi sayınızı arttırabilirsiniz.

Sürekli olarak hızlı büyümesini devam ettiren Instagram'da siz de popüler olmak ve binlerce kişi tarafından takip edilmek istiyorsanız, FollowBoost for Instagram  uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz.

YORUMLAR