Football Kicks: Title Race 1.2.0 (ios)

Football Kicks: Title Race

Football Kicks: Title Race
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Football Kicks: Title Race futbol oyunlarından hoşlananlara kaliteli ve eğlenceli bir alternatif olarak öne çıkıyor.

Football Kicks: Title Race ücretsiz olarak indirebileceğiniz en iyi futbol oyunlarından bir tanesi. Hem grafik hem de oyun dinamikleri açısından son derece ilgi çekici olan Football Kicks: Title Race'te kendi takımımızı kurup başarı basamaklarını tırmanmaya çalışıyoruz.

Oyunda işimiz takım kurmakla bitmiyor. Takımda yer alan oyuncularla teker teker ilgilenerek onların özelliklerini de geliştirmemiz gerekmekte. Elbette takımınızda faydasız bulduğunuz oyuncular varsa onları satabilir ve yeni oyuncular alabilirsiniz.

Onlarca farklı stadyumun, armaların, formaların bulunduğu oyunun en ilgi çeken yanlarından birisi de oyunculara sosyalleşme imkanı tanıması. Farklı oyuncularla alım-satım işlemleri gerçekleştirerek hem dostlar edinebilir hem de takımınızı geliştirebilirsiniz. Oyunda her şey mükemmel ilerlemiyor. Belli bir noktadan sonra sürekli olarak uygulama içi satın alma yapmaya zorlandığımızı hissediyoruz. Bölümleri geçmek oldukça zorlaşıyor ve para harcamadan ilerlemek mümkün olmuyor.

Yine de gelişmiş grafikleri ve eğlenceli oyun yapısıyla Football Kicks: Title Race denenmesi gereken oyunlardan bir tanesi ve ücretsiz olarak sunulması en büyük avantajı. Fakat belirttiğimiz gibi bir süre sonra para harcamak zorunlu hale geliyor.