Football Manager Classic 2015

Football Manager Classic 2015
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Football Manager Classic 2015, iPad cihazlarmız üzerinde oynayabileceğimiz bir menajerlik oyunu.

Football Manager Classic 2015, sadece iPad cihazlar üzerinde oynanmak üzere geliştirilmiş bir menajerlik oyunu olarak dikkatlerimizi çekiyor. Sega imzası taşıyan bu oyun, aynı kategoride bulunduğu rakiplerine göre yüksek sayılabilecek bir fiyat etiketine sahip olsa da sunduğu özellikler ile talep ettiği ücretin hakkını sonuna kadar veriyor.

Football Manager Classic 2015 her ne kadar menajerlik oyunu olsa da grafiklere fazlasıyla önem verilmiş ve ortaya mükemmel bir atmosfer çıkartılmış. Maça başladıktan sonra farklı açılardan oyuncularımızı takip edebiliyor, rakibin hatalarına göre taktiklerimizi yeniden gözden geçirip oyun hakimiyetimizi artırabiliyoruz.

Oyunda 51 farklı ülkede varlık gösteren 117 ligden takımlar derlenmiş. Bu takımların ve oyuncuların her biri gerçek hayattakiyle birebir özelliklere ve tasarım detaylarına sahip. Hangi oyuncuyu istersek takımımıza alabiliyoruz. Aldığımız oyunculara göre taktiklerimiz yeniden düzenlenmeli. Aksi halde üst düzey bir oyuncu almış olsak bile yeterince verim alamıyoruz.

Takımımızın menajeri olduğumuz süre boyunca tüm işlemleri biz yürütüyoruz. Oyuncuların dinlenme günlerinden tutun da günlük antrenmanlara kadar her şeyi biz kontrol ediyoruz. Açıkçası bu kadar geniş kapsamlı olması epey hoşumuza gitti ve aynı kaltiede bir oyun bulmak mobil cihazlar üzerinde pek kolay değil.

Futbol oyunları dikkatinizi çekiyorsa ve bu konuda kesenin ağzını açmaya niyetliyseniz football Manager Classic 2015'i denemeniz iöneriyorum.

YORUMLAR