Football Manager Handheld 2015

Football Manager Handheld 2015
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,657

  • Üretici

    SEGA

Football Manager Handheld 2015 ile gerçekçi bir futbol macerası bizi bekliyor

Football Manager Handheld 2015 oyunculara gerçek bir futbol takımını yönetmenin nasıl bir tecrübe olduğunu anlatan başarılı bir mobil menajerlik oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir futbol menajerliği oyunu olan Football Manager Handheld 2015, SEGA'nın ünü menajerlik oyunu serisi Football Manager'ın son üyesi olan Football Manager 2015'le birlikte çıkış yaptı. Football Manager Handheld 2015 bize gerçek bir futbol takımının kontrolünü ele alarak takımımızı başarıya taşımak için uzun bir yolculuğa çıkma fırsatı veriyor. Takımımızla kupaya ve şampiyonluğa erişmek için ise karşımıza ilgilenmemiz gereken birçok farklı detay çıkıyor. Futbolcu trasnferlerinin yanında yeni oyuncu yetiştirme, yeni yetenekler keşfetme, takımımızın oyun taktiğini belirleme ve maça çıkacak ilk 11'i belirleme ilgileneceğimiz farklı detaylardan bazıları.

Gerçekçilik öne çıkarılarak geliştirilmiş olan Football Manager Handheld 2015'de takımımızı kontrol ederken ilgilendiğimiz farklı detaylar arasındaki uyum ne kadar başarılı olacağımızı belirliyor. Oyundaki performansımız dinamik olarak değerlendirilmekte. Kazandığımız başarılar uluslararası sıralamalara girmemizi mümkün kılarken, bu sıralar diğer oyuncuların başarılarına göre de gerçek zamanlı olarak güncelleniyor.

Football Manager Handheld 2015'de kullanılan yeni oyun motoru takımımızın performansını daha detaylı olarak analiz etmemize yardımcı oluyor. Bu verileri kullanarak almamız gereken önlemleri alabiliyoruz ve takımımızı güçlendirebiliyoruz.

Football Manager Handheld 2015 eğer menajerlik oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil oyun.

YORUMLAR