Friendly for Facebook 4.2 (ios)

Friendly for Facebook

4.2
Friendly for Facebook
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    376

  • Üretici

    Friendly App Studio

Facebook'unuza iPhone ve iPad'inizi kullanarak daha kolay bir şekilde erişebilmek için ücretsiz olan bu uygulamayı deneyebilirsiniz.

Friendly for Facebook uygulaması, iPhone ve iPad sahiplerinin kullanabilecekleri ve Facebook'u çok daha erişilebilir hale getiren uygulamalardan bir tanesi. Temel olarak Android için hazırlanmış olan Facebook Home uygulamasını baz alması nedeniyle telefonunuzu biraz daha Facebook odaklı hale getiriyor ve böylece arkadaşlarınız, aileniz ile her zaman kesintisiz iletişim kurma şansınız oluyor.

Elbette güvenlik seçenekleri de hesabınıza yabancıların erişimini engellemek için hazır durumda. Facebook bilgilerinizi PIN'ler vasıtasıyla koruyabilir ve dilerseniz diğer hesaplarınıza hemen geçiş yapabilirsiniz. Facebook'ta arkadaşlarınız arasında ayrım yapıyorsanız, daha yakın olan favori arkadaşlarınızın paylaşımlarına hızlı erişim de mümkün hale geliyor.

Doğum günü hatırlatmaları, Facebook ve Google'da arama yapma gibi seçenekler sayesinde cihazınızın Facebook ile bütünlüğünü en hızlı yoldan sağlama olanağı doğuyor. Resmi Facebook uygulamasından sıkıldıysanız ve daha alternatif, kolay erişilebilir bir seçenek arıyorsanız ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

YORUMLAR