Galatasaray Dergisi 1.0 (ios)

Galatasaray Dergisi

1.0
Galatasaray Dergisi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
Elifcan Mehekli Çakmak
Elifcan Mehekli Çakmak
YORUM YAZ

iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz Galatasaray Dergisi uygulamasıdır.

Türkiye'de en çok takip edilen takım hepinizin bildiği gibi futbol. Futbol takımları da hayatımızda çok büyük yer tutuyor. Bazen onlarla seviniyor ve havalara uçuyor, bazen de onlarla beraber üzülüyor ve ağlıyoruz.

Türkiye'deki en önemli spor takımlarından birisi de Galatasaray. Sadece futbol değil, basketbol, voleybol ve diğer spor dallarıyla takımınızı bir bütün olarak destekliyorsanız Galatasaray tarafından geliştirilen resmi dergi uygulamasını indirebilirsiniz.

iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bu dergi uygulaması ile Galatasaray ile ilgili en kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca en yeni haberlere de yine her ay başında güncellenen bu dergi ile erişebilirsiniz.

Uygulamada maçlarda yapılan söyleşilerden yapılan araştırmalara, videolardan fotoğraflara kadar pek çok içerik bulunuyor. Böylece takımınızı daha interaktif bir şekilde destekleme şansına kavuşuyorsunuz.

Eğer siz de Galatasaraylıysanız ve takımınızı desteklemek istiyorsanız, resmi dergi uygulamasını indirip kullanabilirsiniz.

YORUMLAR