Galaxy Rangers 0.9.54 (ios)

Galaxy Rangers

Galaxy Rangers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Galaxy Rangers, iPhone ve iPad cihazlarda oynanabilen ve geleceğin bilinmezliği içinde sürprizlere açık bir tür strateji oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Galaxy Rangers mobil oyunu, bir çok oynanış tarzını içinde barındırmasıyla öne çıkan sıra dışı bir strateji oyunudur.

Galaxy Rangers mobil oyunu gelecekte geçen bir oyundur. Oyunun hikayesine göre 3666 yılında Dünya bir saldırıya uğrarken, o yıllarda dünya bildiğimiz gibi mavi gezegenle sınırlı bir yer değildir. Dünya o yıllarda yüzlerce gezegene kadar sınırlarını genişletmiştir. Ancak bu durum saldırıların ve tehditlerin de artması demek.

Dünyaya bağlı her gezegende belirli bir gezegen bekçisi ve ona bağlı bir ordu görev yapmaktadır. Dünya bu durumda bir saldırıya uğrar. İnsan ırkı bu saldırının üstesinden gelecek silaha sahipse de silahın parçaları dünyaya bağlı yüzlerce gezegen üzerine dağılmıştır. Bizim yönettiğimiz kahraman ise bu gezegenlerden birine gönderilir ve gezegen bekçisinin ordusuna komutanlık yapar. En iyi orduyu kurup, doğru stratejiyle düşman ordusunu durdurmak sizin elinizde. Oyun boyunca sahip olduğunuz fütürist silahların ve makinelerin tadını çıkaracaksınız. Ayrıca sahip olduğunuz ekipmanları geliştirebilirsiniz. Sıkılmadan oynayacağınız Galaxy Rangers mobil oyununu AppStore’dan ücretsiz indirebilirsiniz.

YORUMLAR