Game About Flight 2

Game About Flight 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Game About Flight 2 eğlenceli bir uçak savaşı oyunudur

Game About Flight 2 iOS işletim sistemini kullanan tablet ve telefonlarınızda ücretsiz olarka oynayabileceğiniz eğlenceli bir uçak oyunudur.

Adından ve türünden de anlaşılabileceği gibi bir uçak savaşı oyunu olan Game About Flight 2'de ufak savaş uçağımıza atlıyoruz ve üzerimize akın akın gelen düşmanlarımızın karşısına çıkıyoruz. Ekranımızda gördüğümüz bütün düşmanları yok etmenin temel amacımız olduğu oyunda bu iş için yolumuza çıkan herşeyi topluyoruz ve bütün gücümüzle düşmanlarımıza saldırıyoruz.

Game About Flight 2 görsel kalitesiyle öne çıkan bir oyundur. Oyunun grafikleri kendine özel bir havaya sahip. Klasik retro tarza bir oynanışa sahip oyunda uçağımızı kuşbakışı olarak yönetiyoruz ve 2 boyutlu haritada dikey olarak ilerliyoruz. Oyunda uçağımızın ateş gücünü önümüze çıkan bonusları toplayarak geliştirebiliyor ve oyunu daha eğlenceli hale getirebiliyoruz.

Game About Flight 2 kolay bir şekilde oynanabilmekte. Sürükleyici müziklerle donatılmış Game About Flight 2 eğer bu türde oyunları seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir yapımdır.

YORUMLAR