Gangster Granny 2: Madness

Gangster Granny 2: Madness
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    80

  • ÜRETİCİ

    Black Bullet Games

Gangster Granny 2: Madness eğlenceli bir aksiyon oyunudur

Gangster Granny 2: Madness ilginç hikayesi ile öne çıkan, iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'leriniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur.

Gangster Granny 2: Madness'de Gangster olarak nitelendirilen ve mafya ile bağlantısı bilinmeyen bir büyükannenin hikayesi konu alınıyor. Soygunlar, altın hırsızlığı ve güçlü silahlara düşkünlüğüyle tanınan büyükannemiz ilk oyunda şehrin en büyük bankasını soymaya çalışmış; fakat elinden gelenin en iyisini yapmasına rağmen yakalanmıştı ve hapishaneye gönderilmişti. Birgün kaynağı bilinmeyen bir paket büyükannemizin hapishaneden kurtulmasına yardımcı olan silah ile birlikte büyükannemizin hücresine varmıştı.

Serinin 2. oyunu da maceraya kaldığımız yerden devam etmemizi sağlıyor. TPS türünde yani 3. şahıs bakış açısından oynanan bir aksiyon oyunu olan Gangster Granny 2: Madness'de yine silahlarımızı kuşanıyoruz ve düşmanlarımızın karşısına çıkarak patronun kim olduğunu göstermeye çalışıyoruz. Oyunda birçok farklı silah seçeneği mevcut ve bu seçenekleri oyunda kazandığımız puanlarla satın alabilmekteyiz.

Gangster Granny 2: Madness'de 5 farklı oyun modu bize bolca eğlence sunuyor. Oyunun grafikleri kendine has bir stile sahip ve görsel olarak tatmin edici düzeyde. Eğer aksiyon oyunlarını seviyorsanız bu ücretsiz seçeneği kaçırmayın.

 

YORUMLAR