Geometry Wars 3: Dimensions

Geometry Wars 3: Dimensions
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Geometry Wars 3: Dimensions, karşılaşacağını tüm düşmanları yok etmeniz gereken başarılı ve heyecanlı bir iOS aksiyon ve savaş oyunu.

Geometry Wars 3: Dimensions, iPhone ve iPad'leri üzerinde aksiyon ve savaş oyunları oynamaktan keyif alan oyuncuların tercih edebileceği heyecan dolu bir oyun. Ücretli olan oyun standart oyun fiyatlarının biraz üzerinde fakt kalitlei oyun oynamak için para ödemekten kaçınmayan mobil cihaz kullanıcıları tarafından oldukça ilgi gördüğünü söylebilirim.

Seri halinde geliştirilen Geometry Wars 3'ün grafik kalitesini PlayStation ya da XBox gibi konsolların görsel kalitesi ile karşılaştırsam yarışır. Oldukça güzel ve çok kaliteli görseller ile geliştirilen Geometry Wars 3, oynadığı oyunlarda görselliğe önem veren oyunları kesinlikle mest edecektir.

Survive yani hayatta kalma üzerine kurulu oyundaki amacınız dalgalar halinde gelen tüm düşmanlarınızı yok edip yolunuza devam etmek. 50 farklı bölüm bulunan oyunda farklı oyun modları ve boss savaşları yer alıyor.

Oynarken oldukça heyecanlanacağınız oyunda el becerileriniz de biraz devreye giriyor. Oyunu oynadıkça hakimiyetiniz daha çok artıyor ve gün geçtikte daha da iyi oynamaya başlıyorsunuz.

50 bölüme ek olarak iPhone ve iPad'ler için sunulan 2 bonus bölüm daha bulunuyor. Size bu macera da eşlik edecek olan 5 farklı asistan da bulunuyor. Bu asistanların da her biri saldırı, toplayıcı, koruma vb. şeklinde özelliklere sahip ve buna göre hareket ediyorlar.

Oyun içinde iCloud kullanırsanız kaldığınız yeri kaydedebiliyorsunuz. Böylece bir sonraki girişinizde kaldığınız yerden devam etmeniz mümkün oluyor.

Tam bir görsel şölen olarak oynayacağınız bu aksiyon, savaş, survive, shooter ve arcade oyununda zamanın nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz.

YORUMLAR