Get to da choppa

Get to da choppa
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    39

  • Üretici

    divine

Get to da choppa mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Get to da choppa eğer yoğun aksiyon yaşamak ve boş zamanınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmek isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil aksiyon oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir savaş oyunu olan Get to da choppa'da tıpkı 80'li yıllarda izlediğimiz ve baş rollerinde Slyvester Stallone ve Arnold Schwarzenegger'in yer aldığı klasik aksiyon filmlerindeki sahnelere tanık olabiliyoruz. Oyunda tek başına koca bir orduya meydan okuyan bir komandoyu kontrol etmekteyiz. Amacımız ise düşman üssüne sızmak ve bütün düşmanları yok etmek.

Get to da choppa'da 2 boyutlu bir oyun sistemi mevcut. Oyun bu yönüyle Contra gibi klasik oyunları andırıyor. Oyunda ekranda yatay olarak ilerlerken karşımıza çıkan düşmanlara ateş ediyoruz ve düşman mermilerinden kaçıyoruz. Oyunda ilerledikçe karşımıza yeni silahlar çıkabiliyor. Silah sandıklarını toplayarak bu silahları kullanabilmekteyiz.

Get to da choppa'nın güzel yönü ise duvarları, kötprüleri ve etrafta görevileceğiniz birçok şeyi havaya uçurabiliyor oluşunuz.

YORUMLAR