G.I. Joe Strike

G.I. Joe Strike
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

G.I. Joe Strike mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir dövüş oyunudur

G.I. Joe Strike basit bir şekilde oynayabileceğiniz ve bolca aksiyon içeren bir mobil dövüş oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz side scroller türünde bir aksiyon oyunu olan G.I. Joe Strike'da dünyayı kurtarmaya çalışan bir kahramanı yönetiyoruz. Üstüne yetenekli askerlerden oluşan G.I. Joe ekibinin bir üyesi olan Snake Eyes adlı kahramanımız ezeli düşmanı Storm Shadow ortaya çıktıktan ve kendi ordusunu kurmaya başladıktan sonra harekete geçiyor ve savaşa hazırlanıyor. Snake Eyes'ı yok etmek için Arashikage ninjalarını görevlendiren Storm Shadow'u yok etmek için öncelikle ninjalarıyla çarpışıyoruz ve adım adım ilerleyerek hedefimize ulaşmaya çalışıyoruz.

G.I. Joe Strike 2 boyutlu klasik dövüş oyunlarına benzeyen bir yapıya sahip. Oyunda ekranın ortasında yer alan kahramanımıza sağından ve solundan saldıran düşmanları durdurmaya çalışıyoruz. Bu iş için bize düşmanın saldırdığı tarafa dokunarak arka arkaya vuruşlarımızı sıralıyor ve kombolar yapıyoruz. Oyunda bölümleri geçtikçe kahramanımıza yeni silahlar alabiliyor ve onu geliştirebiliyoruz.

G.I. Joe Strike'ın tatmin edici bir grafik kalitesi sunduğu söylenebilir.

YORUMLAR