Glory Warrior: Lord of Darkness 1.0 (ios)

Glory Warrior: Lord of Darkness

1.0
Glory Warrior: Lord of Darkness
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Glory Warrior: Lord of Darkness mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir RPG oyunudur

Glory Warrior: Lord of Darkness fantastik bir hikayeyle bol aksiyonu birleştiren bir mobil RPG oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabeltlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz aksiyon RPG türünde bir rol yapma oyunu olan Glory Warrior: Lord of Darkness'da kaosa sürüklenmek üzere olan bir krallığa konuk oluyoruz. Oyunumuzun hikayesi cehennemden gelen ordulara komuta eden karanlıkları lordunun bu krallığı istila etmeye karar vermesiyle başlıyor. Emrindeki şeytani yaratıkları ve canavarları bu dünyaya salan karanlıklar lordunu durdurmak için ise birkaç kahraman gönüllü oluyor. Biz de bu kahramanlardan biri olarak oyuna dahil oluyoruz.

Glory Warrior: Lord of Darkness'de zindanlara dalarak düşmanlarımızla savaşıyoruz ve bize verilen görevleri tamamlamaya çalışıyoruz. Bu işi başardıkça tecrübe puanı kazanmaktayız. Tecrübe puanları birikince seviye atlayabiliyor ve yeni yetenekler öğrenebiliyoruz. Zindanlarda karşılaşacağımız bölüm sonu canavarları bize büyülü silah ve zırhlar gibi ödüller kazandırabiliyorlar.

Glory Warrior: Lord of Darkness'ın hack & slash yapısındaki savaş sistemi oldukça hızlı şekilde düşmanlarınızla çarpışmanıza izin veriyor. Gerçek zamanlı savaş sistemine sahip olan oyunun kontrolleri de oldukça basit.

Glory Warrior: Lord of Darkness'in grafikleri görebileceğiniz en yüksek kaliteli mobil oyun grafikleri olmasa da tatmin edici bir kalite sunuyor.