Gods of Rome 1.0.1 (ios)

Gods of Rome

Gods of Rome
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gods of Rome mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir dövüş oyunudur

Gods of Rome eğer mobil cihazlarınız üzerinde kaliteli bir dövüş oyunu oynamak istiyorsanız tavsiye edebileceğimiz bir dövüş oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Gods of Rome, Modern Combat 5, Asphalt 8, Order & Chaos 2 ve Dungeon Hunter 5 gibi başarılı oyunları ile tanıdığımız Gameloft tarafından geliştirilmiş yeni bir oyun. Mitolojik çağlara yolculuk ettiğimiz bu oyunda antik Yunan ve Roma kahramanları ile tanrıları bir araya geliyorlar ve kendilerini köleleştirmeye çalışan karanlık bir güçle savaşıyorlar. Biz oyuna kahramanımızı seçerek başlıyoruz ve sonrasında arenaya çıkarak bütün rakiplerimizi birer birer yok ederek yükselmeye çalışıyoruz. Dövüşleri kazandıkça kahramanımızı geliştirebiliyor ve daha da kuvvetli hale getirebiliyoruz.

Gods of Rome'da bize Zeus, Hades, Athena, Medusa gibi tanrıların yanında Prometheus ve Spartaküs gibi tanrıları kontrol edebilme imkanı veriliyor. Oyunu dilerseniz tek başınızı oynayabiliyorsunuz, dilerseniz online olarak oynayarak diğer oyunculara karşı savaşabiliyorsunuz.

Gods of Rome'da göz alıcı grafikler oyuncuları bekliyor. Çevresel öğeler, mekan grafikleri, kahraman modellemeleri ve görsel efektler iOS cihazınızın limitlerini zorlayacak seviyede.