Golf Island 1.0 (ios)

Golf Island

1.0
Golf Island
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Golf Island, iOS cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz golf oyunu.

Golf Island, iPhone ve iPad’inizde golf oyunu oynamak istiyor ancak ince hesaplarla uğraştırmayan eğlencesine açıp oynayabileceğiniz tarzda bir yapım arıyorsanız tavsiye edebileceğim fantastik bir golf oyunu.

Mobilde en çok oynanan golf oyunlarından Flick Golf’un geliştiricilerinin imzasını taşımasıyla öne çıkan Golf Island’da serbest stil oynama ve görev yapma olmak üzere iki seçeneğiniz bulunuyor. Başlangıçta atışınızı nasıl yapacağınız, atışınızı yaparken dikkat etmeniz gereken noktaları ve zorlu atışlarda yardımcı olarak kullanabileceğiniz güçlendiriciler gösteriliyor. Eğitim bölümünü dilerseniz es geçip direkt hızlı oyuna atlayabiliyorsunuz. Görevler hızlı oyun modunda zaman geçirdikçe açılmaya başlıyor.

İlginç yerlerde golf oynamanın keyfini sürdüğünüz oyunda atışınızı yaparken herhangi bir hesaplama yapmanız gerekmiyor. Kaydırma hareketiyle oldukça uzakta olan deliğe doğru yönünüzü belirliyor ve yine yukarı kaydırarak atışınızı yapıyorsunuz. Top havadayken de kaydırarak yönünü değiştirme şansına sahipsiniz.