Governor 's Bridge

Governor 's Bridge
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Governor's Bridge, tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz eğlenceli bir beceri oyunu.

Governor's Bridge hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyun sadece beceri dinamikleri üzerine kurulu değil, bol miktarda aksiyon da var. Aksiyon miktarının dozu tamamen oyunculara ait. Yavaş, orta veya hızlı seçeneklerinden bir tanesini seçerek oyuna başlayabiliyoruz.

Oyundaki temel amacımız pek sevilmeyen bir valinin hayatta kalma mücadelesinde ona yardım etmek. Bu hiç de kolay bir görev değil çünkü vatandaşlar her nedense valiye o kadar sinirlenmişler ki arabalarını üstüne doğru sürüyorlar. Biz de gelen arabaların üzerinden zıplayarak hayatta kalmaya çalışıyoruz.

Governor's Bridge'de hayatta kalabilmek için çok hızlı hareket etmemiz gerekiyor. Gelen araçları iyi bir şekilde takip etmeli ve tam zamanında zıplama tuşuna basmalıyız. Arabalardan kaçarken aynı zamanda uçan tavukları da yakalamamız gerekiyor.

Çizgi film havası uyandıran grafikleri ve eğlenceli oyun yapısıyla Governor's Bridge her yaştan oyunseverin keyifle oynayabileceği bir oyun.