Grand Theft Auto: Liberty City Stories 1.01 (ios)

Grand Theft Auto: Liberty City Stories

Grand Theft Auto: Liberty City Stories
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    3,690

  • Üretici

    Rockstar Games

Grand Theft Auto: Liberty City Stories mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Grand Theft Auto: Liberty City Stories ilk olarak 2005 yılında PSP için çıkış yapmış aynı adlı oyunun günümüz mobil cihazlarıyla uyumlu hale getirilmiş versiyonu. 

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz açık dünya tabanlı bir aksiyon oyunu olan GTA: Liberty City Stories bizi trajikomik bir mafya hikayesinin içerisine atıyor. Yeni mobil GTA oyunumuzda ana kahramanımız olan Toni Cipriani'nin Liberty City'e geri dönüşüne tanık oluyoruz. Eskiden Leone mafya ailesinin güvenilir bir hizmetkarı olan Tony, bir mafya üyesini öldürdükten sonra uzun bir süre Liberty City'den uzaklaşmak ve saklanmak zorunda kalıyor. Geri döndüğünde ise Liberty City'i kaos içerisinde buluyor; mafya ailelerinin birbirleriyle çatışması yetmiyormuş gibi siyasi yolsuzluklar, uyuşturucu ticareti, organize suçlar ve sendika grevleri Liberty City'nin kendi kendini yok etmesine sebep oluyor.Tony ise Leone ailesinin güvenini geri kazanabilmek için yine suç dünyasına atılıyor ve bu kaos içerisinde kendi yolunu çizmeye çalışıyor.

Grand Theft Auto: Liberty City Stories'de senaryo modunda görevleri tamamlamaya çalışırken GTA serisiyle özdeşleşen heyecanlı polis kovalamacalarına, yoğun tempolu silahlı çatışmalara ve açık dünya tabanlı benzersiz bir maceraya atılıyoruz. Oyunun mobil versiyonu belli geliştirmelerle birlikte gelmekte. En göze çarpan yenilik yüksek çözünürlüklü yeni karakter modellemeleri ve kaplamalar. Bu sayede oyun yüksek çözünürlüğe sahip ekranlarımızda daha iyi görünmekte. Gerçek zamanlı ışık efektleri ve gölgeler, genişletilmiş görüş alanı, dokunmatik ekranlarla uyumlu hale getirilmiş kontroller, Rockstar Social Club üzerinden platformlar arası kayıt ve oyuna devam edebilme imkanı diğer geliştirmeler arasında.

Grand Theft Auto: Liberty City Stories'in iOS versiyonuna özel olarak 3D touch özelliğinden faydalanan bir kontrol sistemine de oyunda yer veriliyor. Oyunda kendi müzik listenizi oluşturup oynatabilmeniz ve oyunda istediğiniz şarkıyı çalabilmeniz de mümkün. Bu iş için GTALCS adına sahip bir çalma listesi oluşturmanız ve oyun içerisinde radyo kanalını MIX TAPE olarak ayarlamanız yeterli.

ARTILAR

Kendi müziğinizi oyunda dinleyebilme

Açık dünya

Bol aksiyon

Yüksek çözünürlüklü yeni grafikler

EKSİLER

YORUMLAR