Grim Tales: Bloody Mary 1.0.0 (ios)

Grim Tales: Bloody Mary

Grim Tales: Bloody Mary
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Grim Tales: Bloody Mary yüksek kaliteli grafikleri ve gizemli oyun atmosferiyle dikkat çeken ücretsiz bir bulmaca oyunudur.

Bu oyuna dair tek negatif nokta 1GB’ı aşan boyutu. Geri kalan her disiplinde yüksek puanlar alarak kategorisinin en iyi oyunlarından birisi olduğunu kanıtlıyor. Özellikle grafik olarak Grim Tales: Bloody Mary beklenenden fazlasını veriyor ve bir mobil oyunun ne denli ileri gidebilecğeini gösteriyor.

Öncelikle oyunun genel yapısından bahsedelim. Grim Tales: Bloody Mary özünde bir bulmaca oyunu. Objeleri bulmaya ve bu şekilde bölümleri tamamlamaya çalışıyoruz. Oyunda işlerin çığırından çıktığı ve öğretmenlerin gizemli bir şekilde ortadan kaybolduğu bir okulda meydana gelen olayları aydınlatmaya çalışıyoruz.

En önemlisi de bu okulda yeğenimizin de eğitim görüyor olması ve arkadaşlarının tuhaf bir şekilde saldırganlaşıyor olması. Bu noktada hem yeğenimizi kurtarmalı hem de dizemli olayları çözmeliyiz. Olayların arkasında Bloody Mary denilen korkunç bir varlık var. Bu varlığın kullandığı araç ise aynalar. Bu sebeple aynalardan uzak durmalıyız. Aksi takdirde bir sonraki kurban biz olabiliriz.

Eğer siz de biraz korku, biraz gizem ve bol miktarda bulmaca içeren oyunlardan keyif alıyorsanız Grim Tales: Bloody Mary’yi mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR