Talking Tom Pool

Talking Tom Pool

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,715
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Outfit7

Talking Tom Pool, Konuşan Tom ile arkadaşları Angela, Ben, Ginger ve Hank ile havuzda eğlendiğiniz bir Android oyunu.

Talking Tom Pool, kız arkadaşı Angela ile maceralara atılan sevimli dostumuz Konuşan Tom’un başrolde olduğu Android oyunu. Serinin yeni oyununda Tom’un arkadaşlarıyla beraber havuz kenarında verdiği partiye katılıyoruz. Yüzme havuzunda eğlencenin dibine vuran Tom ile vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Android telefon ve tablette oyun oynamayı seven küçük yaştaki arkadaşların favori oyunlarından Talking Tom (Konuşan Tom) serisinin son oyununda yüzme havuzunda vakit geçiriyoruz. Yüzme simidiyle havuzun içerisinde arkadaşlarımıza çarparak eğleniyoruz. Havuz küçük, havuzdaki karakter sayısı da çok olduğundan oldukça eğleniyoruz.

Oynanış ise çocukların oynayabileceği düşünülerek hazırlandığından çok basit. Başta olmak üzere her karakterin (Angela, Hank, Ben, Ginger) yüz simitleri farklı renkte. Sizin yapmanız gereken; kendi simidinizle aynı renkte simidi görüp ona fırlatmanız kendinizi. Basit çek – bırak hareketiyle bunu yapıyorsunuz. Eğlencenin dozunu artırmak için çeşitli güçlendiriciler koyulmuş. Unutmadan, arkadaşlarımızla eğlendiğimiz cennet yeri istediğimiz şekilde şekillendirebiliyoruz.