Five Nights at Freddy's

Five Nights at Freddy's

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 4,675
  • DOSYA BOYUTU 50.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Scott Cawthon

Five Nights at Freddy's, Freddy ve iki arkadaşının çalıştığı pizzacı dükkanını korumanız gereken korku dolu bir Android aksiyon oyunu.

Five Nights at Freddy's, korku oyunları oynamaktan hoşlanan Android kullanıcılarının oynayabileceği en iyi aksiyon oyunlarından bir tanesi. Kendine özgü yapısı ve hikayesiyle heyecan dolu olan oyundaki amacınız, Freddy ve birlikte çalıştığı iki arkadaşını çalıştıkları pizzacı da korumak.

Güvenlik görevlisi olarak davranacağınız oyunda pizzacıyı korumak için gerekli tüm araçlar size sunuluyor. Pizzacının farklı köşelerine yerleştirilen kameraları sürekli kontrol ederek Freddy ve arkadaşlarının güvende olduğundan emin olmalısınız. Tabi işin zor yanı ise, kameralar ve ışıkları açık tutabilmek için kullanacağınız elektriğin kısıtlı olması. Robot olarak siz elektrik tüketimini hesaplayarak dengeli kullanmak zorundasınız. Aksi halde pizzacıda elektrikler gidiyor ve her taraf karanlık oluyor. Bu durumda da kendinizi ve Freddy'i gelecek olan tehlikelerden korumalısınız.

Eğer korku oyunları hoşunuza gitmiyorsa Freddy'i oynamanızı tavsiye etmem. Fakat hoşunuza gidiyorsa mutlaka denemelisiniz diye düşünüyorum. Ücretli olan oyunu oynayabilmek için satın almanız gerekiyor. Başarılı bir oyun olan Five Nights at Freddy's ödedeğiniz ücrete değecek bir oyun.

Uyarı: Oyunun düzgün çalışabilmesi için 512 MB RAM gerekmektedir. aksi halde oyun tam performans ile çalışmayabilir.