Five Nights at Freddy's APK

Five Nights at Freddy's APK

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 6,270
  • DOSYA BOYUTU 107 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Clickteam USA LLC

Five Nights at Freddy's APK Android telefonlarda oynanabilir korku oyunudur. Serinin ilk oyununda bir pizzacıyı korumaya çalışıyorsunuz.

Five Nights at Freddy's APK, korku oyunları oynamaktan hoşlanan Android kullanıcılarının oynayabileceği en iyi aksiyon oyunlarından bir tanesi. Kendine özgü yapısı ve hikayesiyle heyecan dolu olan oyundaki amacınız, Freddy ve birlikte çalıştığı iki arkadaşını çalıştıkları pizzacı da korumak. Five Nights at Freddy's APK (FNAF APK) olarak indirilememektedir, Google Play Store üzerinden satın alarak Android telefonunuzda oynayabilirsiniz.

Five Nights at Freddy's Oyna

Güvenlik görevlisi olarak davranacağınız oyunda pizzacıyı korumak için gerekli tüm araçlar size sunuluyor. Pizzacının farklı köşelerine yerleştirilen kameraları sürekli kontrol ederek Freddy ve arkadaşlarının güvende olduğundan emin olmalısınız. Tabi işin zor yanı ise, kameralar ve ışıkları açık tutabilmek için kullanacağınız elektriğin kısıtlı olması. Robot olarak siz elektrik tüketimini hesaplayarak dengeli kullanmak zorundasınız. Aksi halde pizzacıda elektrikler gidiyor ve her taraf karanlık oluyor. Bu durumda da kendinizi ve Freddy'i gelecek olan tehlikelerden korumalısınız.

Eğer korku oyunları hoşunuza gitmiyorsa Freddy'i oynamanızı tavsiye etmem. Fakat hoşunuza gidiyorsa mutlaka denemelisiniz diye düşünüyorum. Ücretli olan oyunu oynayabilmek için satın almanız gerekiyor. Başarılı bir oyun olan Five Nights at Freddy's ödedeğiniz ücrete değecek bir oyun.

Five Nights at Freddy's APK

Mobil platformda seriye dönüşen ender korku oyunlarından Five Nights at Freddy's ücretli olduğundan Five Nights at Freddy's 1 APK dosyası verilmemiştir. İnternette mevcut olan Five Nights at Freddy's APK veya FNAF APK indirme bağlantıları orijinal oyun değildir ya da çalışmamaktadır. PC sürümünden uyarlanan yenilenmiş Five Nights at Freddy's oynamak için en az 2GB RAM'li bir Android telefona sahip olmanız gerekir.