Guardians of the Galaxy: The Universal Weapon

Guardians of the Galaxy: The Universal Weapon
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Guardians of the Galaxy: The Universal Weapon keyifli yapısıyla dikkat çeken bir Marvel oyunudur.

Guardians of the Galaxy: The Universal Weapon, Marvel hayranlarının severek oynayacakları bir oyun. Ücretli olarak indirilebilen bu oyunda daha sonra sürpriz satın almalar yer almıyor. Bir kere alıyor ve bir daha ödeme yapmıyorsunuz. Dahası, oyunu oynamak için internet bağlantısına da gerek duyulmuyor.

Star-Lord, Rocket, Groot, Gamora ve Drax gibi karakterlerin yer aldığı oyunda The Universal Weapon olarak adlandırılan silahın yanlış ellere geçmesine engel olmaya çalışıyoruz. Bu amaç doğrultusunda ne gerekiyorsa onu yapmalıyız.

25 karakterin sunulduğu oyunda bu karakterlerin her birinin kendine has özellikleri bulunmakta. Buna ek olarak takımınızda yer alan karakterlerin güçlendirme ve geliştirme işlemlerini de siz yapıyorsunuz. Bu sayede takımınızdaki karakterleri güçlendirebilir ve rakiplere karşı büyük avantaj elde edebilirsiniz. 60’tan fazla bölüme sahip olan oyunda gerçek zamanlı savaşlara konuk oluyor ve rakiplerimizi bir bir yenerek silahın güvenli ellerde olduğundan emin oluyoruz.

Marvel karakterlerinden ve bu karakterlerin üzerine kurulan oyunlardan keyif alıyorsanız Guardians of the Galaxy: The Universal Weapon’ı oynamanızı tavsiye ediyorum.

YORUMLAR