Guess Your Songs

Guess Your Songs
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Guess Your Songs, dinleyeceğiniz şarkıların adını karşınıza çıkan seçeneklerden tahmin etmeye çalışacağını eğlenceli ve ücretsiz bir iOS müzik tahmin etme oyunudur.

Guess Your Songs, iOS platformuna özel geliştirilen uygulamada dinleyeceğinisz şarkıların isimlerini doğru tahmin etmeye çalışacağınız başarılı ve eğlenceli bir iOS uygulamasıdır.

Uygulama iTunes kütüphanesindeki müziklerden seçerek size kısa bir bölümlerini dinletir ve daha sonra size sunacağı 3 şık içerisinden doğru olmanızı seçmenizi ister. Dinlediğiniz şarkıları doğru tahmin ettikçe alacağınız puan artmaktadır. Topladığınız puanlar ile yeni özelliklerin kilidini açabilir ve bir sonraki seviyeye geçebilirsiniz.

Uygulamaya Facebook hesabınız ile bağlanarak hemen oynamaya başlayabiliyorsunuz. Ayrıca oyunun sahip olduğu puan sistmei sayesinde arkadaşlarınız ve diğer online oyuncular ile liderlik koltuşuna ulaşmak için tatlı bir yarışın içine girebilirsiniz.

Farklı müzikler dinlemeyi seven biri iseniz ve müzik bilginize güveniyorsanız, iPhone ve iPad'leriniz üzerinden ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Guess Your Songs oyunu ile keyifli vakit geçirebilmek mümkün.

Özellikler:

  • Kendi iTunes kütüphanenizdeki müzikler ile oynama
  • Facebook hesabınız ile bağlanarak aradaşlarınız ile yarışma
  • Oyuncu topluluğun oluşturduğu şarkı listeleri ile eğlencenizi arttırabilirsiniz
  • Yapacağınız yarışmalar sayesinde yeni müzikler keşfetme
  • Sürpriz ödüller

YORUMLAR