Gun Club 3 1.5.5 (ios)

Gun Club 3

Gun Club 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gun Club 3 silah ve aksiyon meraklıları tarafından mutlaka denenmesi gereken oyunlar arasında yer alıyor.

Gun Club 3 aksiyonu yoğun olarak yaşamak isteyen oyunseverlere hitap eden bir yapım. Tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor olması oyunun en ilgi çeken özelliklerinden biri. Çünkü gerçekten kaliteli grafiklere ve kusursuz işleyen dinamiklere sahip.

Oyunda birçok silah yer almakta ve bunların hepsi gerçeğe yakın tasarlanmış. Tüm fonksiyonlar gerçek hayattakiyle birebir tasarlanmış. Mermilerin namlu çukuş hızları, sesler ve çarpma efektleri kusursuz işliyor.

Dilediğimiz silahı seçip bölümlere başlıyoruz. Bölümlerde çok sayıda düşmanla karşılaşıyoruz. Fakat bu düşmanlar gerçek karakterlerden değil poligonlarda birden dikilen hedef tahtalarına benziyor. Bunları vurduğumuzda düşüyorlar ve puanları topluyoruz.

Rekabet modunda oynayarak rakiplerinizle veya arkadaşlarınızla mücadele edebilirsiniz. Tahmin edresiniz ki güçlü rakiplerin bulunduğu bir turnuvada başarılı olabilmek için reflekslerinizin ve nişancılığınızın iyi olması gerekiyor. Genel olarak başarılı bir oyun olarak nitelendirebileceğimiz Gun Club 3 silah temalı aksiyon oyunlarından hoşlanan herkes tarafından denenmeli.

YORUMLAR