Gun Glory: Anarchy

Gun Glory: Anarchy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gun Glory: Anarchy güzel grafiklere sahip bir mobil aksiyon oyunudur

Gun Glory: Anarchy eğer Gears of War tarzı TPS türündeki aksiyon oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil oyun.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan Gun Glory: Anarchy'de teröristlere karşı savaş veren bir paralı askerin yerine geçiyoruz. Çaldıkları nükleer silahlarla dünyaya radyasyon yayan teröristler kaos yaratarak dünyayı ele geçirmek için harekete geçiyorlar. Radyasyon nedeniyle mutasyona uğramış canavarlar etrafta kol geziyor. Bize de hem bu canavarları hem de teröristleri durdurmak düşüyor.

Gun Glory: Anarchy'de kahramanımız siperler arkasında saklanarak ilerliyor. Biz de nişan alarak düşman ateşine yakalanmadan onları yok etmeye çalışıyoruz. Ayrıca oyunda dev bölüm sonu canavarları da yer alıyor. Bu canavarları yok edebilmek için zayıf noktalarını keşfetmemiz gerekmekte.

Gun Glory: Anarchy'deki silah seçenekleri oldukça zengin. Sİlahların kendilerine has özel saldırı şekillerine sahip olması ise oyunun güzel bir özelliği. Yüksek detaylı kahraman ve çevre grafikleri oyunu başarılı yapmakta.

YORUMLAR