Gun Strike 2 1.0.3 (ios)

Gun Strike 2

Gun Strike 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gun Strike 2, aksiyon oyunu severlerin yoğun ilgi gösterdiği ilk versiyondan sonra yenilenen oyunun yeni ve çok daha etkileyici olan 2. versiyonudur.

Gun Strike 2, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz en iyi aksiyon oyunlarından bir tanesidir. Birinci kişi kamerasından oynanan oyundaki amacınız, kontrol ettiğiniz mini kahramanlar ile düşmanlarınızı öldürmek. Tabi bunu yapmak sandığınız kadar kolay değil. Çok sayıda karşılaşacağınız düşmanları öldürdükçe para ve puan kazanıyorsunuz.

Düşmanlarınızı kafalarından vurursanız daha fazla ve puan kazanabilir ve bu paraları kullanarak hem takımınızı güçlendirebilir hem de yeni silahlar ve eşyalar satın alabilirsiniz.

Oyunda size verilecek bazı görevler bulunuyor. Bu görevleri başarıyla yerine getirerek farklı ünvanlar kazanabiliyorsunuz. Ünvanınızın en üst düzeyde olması için tüm görevleri maksimum başarı ile tamamlamanız gerekiyor. Game Center entegrasyonu sayesinde diğer oyuncular ile puan yarışına gireceğiniz oyunda avantaj sağlamak ve rakiplerinizi geçmek için daha fazla oynamalısınız.

Etkileyici grafik ve ses efektlerine sahip olan Gun Stike 2'de başarılı olmak istiyorsanız çok hızlı parmaklara ve keskin gözlere ihtiyacınız var. iPhone ve iPad'leriniz üzerinde heyecanlı ve eğlenceli bir oyun oynamak istiyorsanız Gun Strike 2'yi kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR