Gyrosphere Evolution 1.0.7 (ios)

Gyrosphere Evolution

Gyrosphere Evolution
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gyrosphere Evolution ile evrende dolaşabilirsiniz.

İOS platformunda aksiyon oyunları arasında yer alan Gyrosphere Evolution ile bizleri birbirinden farklı ortamlarda eğlence dolu dakikalar bekliyor. Mobil platform oyuncularına keyif dolu dakikalar yaşatan mobil oyunda, bizden istenilen küreyi belirtilen noktalara taşımaktır.

Uçan bir küreye sahip olacağımız oyunda, 4 farklı ortamın yanı sıra çeşitli küreler de bulunmaktadır. Oyun içerisinde bulunan zaman modu ile küreyi istenilen bölgelere taşıyacak ve ödüller kazanacağız.

Oyun içerisinde evren, gökyüzü vs. 4 farklı ortam bulunuyor. Belirli bir yaş kitlesine hitap edecek olan mobil oyun, Android ve İOS platformunda tamamen ücretsiz olarak yayınlandı. Orta dereceli grafiklere sahip olan yapımda, ses efektleri de oyunculara keyifli vakit vadetmektedir. Şaşırtıcı özellikler ile kısa sürede bağımlılık haline gelecek olan mobil oyun,  birbirinden farklı fizik seviyelerine sahiptir. Oyun içerisinde ilerledikçe daha zorlu görevler karşımıza çıkmaktadır.

Buna ek olarak ilerledikçe seviye atlayacak ve bir sonraki bölümlere de geçebileceğiz. Basit kontrollere sahip olan oyun, ücretsiz olarak mobil oyunculara sunuldu.

YORUMLAR