Happy Hills 2: Bombs Away!

Happy Hills 2: Bombs Away!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Happy Hills 2: Bombs Away! fizik tabanlı bulmaca oyunları oynamaktan keyif alanların denemesi gereken seçeneklerden bir tanesi.

Happy Hills 2: Bombs Away! özellikle grafikleriyle ve sevimli modellemeleriyle dikkat çeken eğlenceli bir fizik tabanlı bulmaca oyunu olarak öne çıkıyor. Fizik tabanlı bulmaca oyunları iyi bir altyapıya sahip olmadıkları zaman sıkıcı olabiliyor. Fakat Happy Hills 2: Bombs Away!'de bu durum başarılı bir şekilde hayata geçirilmiş ve ortaya oynaması son derece keyifli olan bir oyun çıkmış.

Oyunda onlarca farklı tasarıma sahip bölüm bulunuyor. Bu bölümler herhangi bir bulmaca oyunundan beklediğimiz gibi kolaydan zora gidecek şekilde tasarlanmış.

Oyundaki temel amacımız ise bir zamanlar mutlu blokların evi olan fakat kötü niyetli blokların işgaline uğrayan barışçıl topraklara, Euphoria'ya, eski mutluluğu geri getirmek. Hikayesi böyle olsa da oyun tamamen fizik tabanlı bir bulmaca deneyimi sunuyor. Epik bir maceraya çıkacağınızı düşünmeyin.

Genel olarak keyifli bir çizgide ilerleyen ve oyunseverlere farklı bir deneyim vaat eden Happy Hills 2: Boms Away! Bu tarz oyunlardan keyif alanların mutlaka denemesi gereken seçeneklerden bir tanesi.

YORUMLAR