Harper's Bazaar Türkiye 1.0 (ios)

Harper's Bazaar Türkiye

1.0
Harper's Bazaar Türkiye
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Harper's Bazaar Türkiye, iPhone ve iPad cihazlarınızda dergiyi okuyabileceğiniz başarılı bir uygulamadır.

Harper's Bazaar Türkiye, dünya kadınlarının her zaman takip ettiği derginin mobil platformlarda olan uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınız ve iPad tabletleriniz üzerinden kullanabileceğiniz uygulamada, moda dünyasının starlarından en iyi alışveriş önerilerine kadar pek çok içeriği bulabilirsiniz. Özellikle kadınların ilgisini çekecek bu uygulamadaki içeriklere cüzi bir miktar ödeyerek tamamına erişebilirsiniz. 

Harper's Bazaar dergisinin Türkiye ayağının uygulaması olan Harper's Bazaar Türkiye zengin içeriğiyle kullanıcıların beğenisine sunuldu. Sofistike, ışıltılı, trendsetter, provokatif, ikon, gösterişli, güçlü, lüks, stil sahibi ve zeki kadınların takip ettiği dergide, özel röportajlar, renkli ve kişisel stil notları, etkileyici moda editöryalleri, moda dünyasının starları, en iyi alışveriş önerileri ve güzellik dünyasındaki en son yenilikler yer alıyor. 

Derginin uygulamasını indirmek ücretsiz ama sınırlı bir içeriğe erişebildiğinizden ücretli mobil versiyonunu almanızı öneririm. App Store üzerinden her ay düzenli olarak ücret ödeyerek indirebileceğiniz gibi yıllık abonelik imkanı da bulunan Harper's Bazaar Türkiye, dergi okuma keyfinizi akıllı cihazlarınıza taşıyacak. Bu arada unutmadan söyleyelim 12 aylık abonelik fiyatı 24 TL.

YORUMLAR