Head Soccer LaLiga 2016 2.3.1 (ios)

Head Soccer LaLiga 2016

Head Soccer LaLiga 2016
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Head Soccer LaLiga 2016, iOS cihazlarınızda zevkle oynayabileceğiniz resmi bir online kafa topu oyunudur.

Head Soccer LaLiga 2016, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde zevkle oynayabileceğiniz bir online kafa topu oyunudur. İspanyol futbol ligi olan LaLiga'nın resmi oyunu olan Head Soccer LaLiga 2016 size futbolun gerçek ruhunu yaşatacak bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. 

Dünya yıldızlarıyla bir arada oynayabileceğiniz bu oyunda tam anlamıyla futbol efsanesi olmak için mücadele veriyorsunuz. Acemi olarak girdiğiniz mücadelede maç kazandıkça ve görevleri yerine getirdikçe çaylak, profesyonel, şampiyon ve all-star gibi kademelere yükseliyorsunuz. Tüm görevleri yerine getirdiğinizde ise artık bir futbol efsanesi haline geliyorsunuz. Resmi stadyumlar, takımlar ve oyuncular ile futbolun ruhunu iliklerinize kadar hissedeceksiniz. Cristiano Ronaldo, Messi, Negredo, Aduriz, Arda Turan, Fernando Torres ve niceleri sevdiğiniz tüm dünya yıldızları bu oyunda sizi bekliyor.

Oyundayken birbirinden zorlu turnuvalara katılarak kupalar kazanabilirsiniz. Güçlü şutlar çekin, rakiplerinize sprint atın ve becerilerinizi ortaya dökün. İnanılmaz gol vuruşları yapabilir ve zor anların üstesinden de gelebilirsiniz. Kısaca bu oyunda futbola dair herşeyi bulacaksınız. Online kafa topu oyunlarını seviyorsanız Head Soccer LaLiga türünün en iyi örneklerinden.

Oyunun Özellikleri;

  • Resmi oyuncular, stadyumlar ve takımlar
  • Oyuncu geliştirme
  • Muhteşem pozisyonlar
  • Farklı oyun modları
  • Arkadaşlar ile oynama
  • Online oyun
Head Soccer LaLiga 2016 oyununu iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR