Head Soccer 2.1.1 (ios)

Head Soccer

Head Soccer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    588

  • Üretici

    D&D Dream

Head Soccer, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz ücretsiz ve eğlenceli bir kafa futbolu oyunudur.

Head Soccer, iOS cihazı sahiplerine farklı bir futbol oyunu deneyimi sunan oldukça eğlenceli ve bağımlılık yapan bir oyundur. Klasik futbol oyunlarından farklı olmasının en büyük sebebiyse, Head Soccer'da futbolun ayakla değil tamamen kafayla oynanıyor olmasıdır.

Kafa futbolu olarak adlandırabileceğimiz oyun içerisinde yönetebileceğiniz birbirinden komik karakterler yer almaktadır. Kocaman kafalarıyla şutlar çekerek rakibe gol atmaya çalışan bir futbolcuyu yöneteceğiniz oyunda amacınız tabii ki rakibinizi yenmek.

Başarılı grafikleri, farklı oynanışı ve eğlenceli animasyonlarıyla oyun severleri saatlerce başına bağlayabilecek olan Head Soccer ile dünya üzerindeki birçok oyuncuyla ve arkadaşlarınızla karşı karşıya gelebilirsiniz.

Her ne kadar oyun içerisinde topa yön vermek çok kolay olmasa da kontrolleri oldukça kolaydır ve herkes kolayca oyunu nasıl oynaması gerektiğini öğrenebilir.

Head Soccer'da oynayacağınız maçlar sırasında sahip olduğunuz özel vuruşlar ile rakibinizi şaşırtabilir ve mükemmel gollere imza atabilirsiniz. Amacımız rakibimizi safdışı bırakmak olduğuna göre bu amaç doğrultusunda her yola başvurmakta fayda var.

Oldukça keyifli ve eğlenceli dakikalar geçirmenize olanak sağlayacak olan bir kafa futbolu oyunu olan Head Soccer'ı tüm kullanıcılarımıza öneririm.

YORUMLAR