Healthy Recipes 1.6 (ios)

Healthy Recipes

1.6
Healthy Recipes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    45

  • Üretici

    SparkPeople

iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz yemek tarifleri uygulamasıdır.

Healthy Recipes, iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir sağlıklı yemek tarifleri uygulamasıdır. Bir sağlık websitesi olan SparkPeople tarafından geliştirilmiş olan uygulamanın, topluluk katkılarıyla oluşturulduğundan gayet başarılı olduğunu söyleyebilirim.

Pek çok yemek tarifi uygulaması olsa da çok az sağlıklı yemek tarifleri uygulaması bulunuyor. Bu da Healthy Recipes'i benim gözümde daha değerli kılıyor. Zira akşama yemek pişirmek istediğinizde fakat sağlıklı bir şeyler yemek istediğinizde bunu bulmak çok da kolay olmuyor.

Artık böyle düşüncelerle uğraşmadan Healthy Recipes uygulaması ile ne pişireceğinizi kolayca bulabilirsiniz. Uygulama üzerinden kategori kategori arama yapabilir, elinizdeki malzemeleri ne şekilde değerlendirebileceğinize uygulamadaki 500 binden fazla  tarif arasından istediğinizi seçerek karar verebilrisiniz.

Uygulamaların hepsi topluluktaki insanlar tarafından denenmiş olduğundan gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. Yine beğendiğiniz tarifleri favori tarifleriniz arasına kaydedebilir ve isterseniz arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Eğer siz de bu tarz bir sağlıklı yemek tarifleri uygulaması arıyorsanız, Healthy Recipes uygulamasını indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR