Hellrider 3 (ios)

Hellrider

3
Hellrider
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hellrider, yol üzerindeki iskeletleri ezip engellerden geçerek yüksek puan almaya çalışacağınız eğlenceli ve heyecanlı bir iOS aksiyon oyunu.

Hellrider, yer altından çıkma kararı alan iskeletleri motorunuzla ezerek toplayabildiğiniz kadar çok puan toplamaya çalışacağınız hem eğlenceli hem ücretsiz hem de heyecanlı bir iOS aksiyon oyunu. iPhone ve iPad sahiplerinin ücretsiz olarak indirerek oynayabileceği oyun ile oldukça keyifli vakit geçirmek mümkün.

Oyunda kullanabileceğiniz 4 farklı ve komik karakter bulunuyor. Bu karakterlerden bir tanesini seçerek motorunuza atlayıp aksiyona geçiş yapabileceğiniz oyunda amacınız en yüksek puanı alabilmek. Fakat sizi durdurmaya çalışan engeller de bulunuyor. Bu engellerin arasından ya da etrafından kaçarak onları atlatmalı ve iskeletleri ezmeye devam etmeniz gerekiyor.

5 Farklı harita bulunan oyunda her haritanın tasarımı ve dolayısıyla tuzak yerleri değişik. Hepsinin oynaması da ayrı bir heyecanlı. Bu nedenle tek düze bir oyun olmayıp, farklı eğlenceler sunuyor diyebilirim.

Grafik açısından değerlendirecek olursak, oyunun grafikleri atari oyunlarını anımsatıyor. Çok kaliteli olmamasına rağmen, garip bir şekilde oyunun grafikleri ilgi çekici. Bu nedenle ben beğendim. Güncellemeler ile yeni karakterler ve haritalar eklenen oyunun heyecanı sürekli taze tutuluyor. Bu sayede bir kere bitirip oyun benim için bitti diyemiyorsunuz.

Oynaması son derece kolay olan Hellrider'ı tek parmağınız ile rahatlıkla oynayabiliyorsunuz. Boş vakit değerlendirmek ve eğlenmek için ideal bir oyun olan Hellrider'ı iPhone ve iPad cihazlarınıza indirip bir göz atmanızı öneririm.

YORUMLAR