Help Me Jack: Atomic Adventure

Help Me Jack: Atomic Adventure
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    43

  • Üretici

    NHN Entertainment Corp.

Help Me Jack: Atomic Adventure aksiyon RPG türünde bir mobil oyundur

Help Me Jack: Atomic Adventure eğer Diablo tarzı izometrik açıdan oynanan aksiyon RPG oyunlarını seviyorsanız beğeneceğiniz bir mobil oyun.

iOS işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bi aksiyon oyunu olan Help Me Jack: Atomic Adventure üstün kaliteyi yakalamayı başaran bir yapım. Oyunda bir nükleer felaket sonrası dünya üzerinde yaşanan olaylar konu alınıyor. Bu nükleer felaketlerden sonra ilginç yaratıklar yeryüzünde ortaya çıkmaya başlamıştır. Bu canavarlar çok da iyi niyetli değillerdir. Dünyayı ele geçiren mutantlar masum insanları da kaçırmışlardır. Bu insanları kurtarma işi ise kahramanımız Jack'e düşmüştür.

Help Me Jack: Atomic Adventure'da farklı bölümlerde mutantlarla savaşıyoruz ve bölüm sonu canavarlarını yenerek insanları kurtarmaya çalışıyoruz. Bu iş için iki kahraman sınıfından birini seçebiliriz. Dilersek ateşli silahlarda uzmanlaşabilir, dilersek kılıç gibi yakın mesafede etkili silahlarda ustalaşabiliriz. Oyunda bize kendi karargahımızı inşa etmemize ve kahramanımız ile ekipmanlarını bu karargah üzerinden geliştirme imkanı da veriliyor.

Help Me Jack: Atomic Adventure yüksek kalite grafikleriyle görsel olarak başarılı bir oyun. Eğer güzel görünümlü, bol aksiyonlu ve yüksek eğlence sunan bir oyun oynamak isterseniz Help Me Jack: Atomic Adventure güzel bir seçenek olacaktır.

 

YORUMLAR